All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 188 Products.
Indoor Transparent Glass LED Display , Full Color LED Glass Screen
| Name: | Indoor Transparent Glass LED Display |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
Ultra-thin Design P8 led transparent film sereen High-Transparency Glass Wall Advertising Display App Smart Control Interactive Digital Signage
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Pixel Style: | P8 |
| Power: | 600W/m2 |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film , Adhesive LED Transparent Film Screen
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Specification: | Video Wall |
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display For Store Window Advertising Bar Hotel Decoration
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Control System: | Nova/Colorlight |
| Led Lamp Bead: | SMD2121 |
Bright P5 5V LED Transparent Film Screen For Glass Windows Innovative Display
| Display Function: | Video |
|---|---|
| Module Size: | 240*1000MM |
| Cabinet Size: | Customized |
P20 LED Transparent Film Screen 5V Wireless Roll Up LED Display For Shopping Mall Animation
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Size: | 240*1000mm |
| Product Model: | XH-JHP-P20 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P6 LED Transparent Screen High Brightness Glass Display Energy Saving LED See Through Screen For Shopping Mall Window Advertising Building Facade Media Display Indoor Outdoor Use
| Name: | Adhesive Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Pixel Style: | P6 |
Indoor Glass Inner Mounted 8mm LED Transparent Film Screen Vivid Imaging Lightweight Soft Panel With Full One Year After-sales Warranty
| Operating Voltage: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Tube Chip Color: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |

