All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 177 Products.
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparent Display Screen Film & Panel LED Category LED Display
| Usage: | Indoor Adverting Display |
|---|---|
| Led Type: | SMD1921 |
| Operation Temperature: | -20~+60 ºC |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Name: | High Brightness Window Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
IP67 Waterproof LED Mesh Screen Transparent Modular Display for Solid Wall & Glass Curtain Advertising
| Pixel Pitch: | 31mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
Led Holographic 3D Film Advertising Display High Brightness Display Ideal for Retail Stores Shopping Malls Exhibition Booths
| Transparency: | 78% |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Displaytype: | Advertising |
High Definition P4 LED Transparent Film Screen RGB DC5V for Indoor Video Wall With Easy Installation
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
DC12V IP67 Waterproof LED Mesh Screen For Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 12.5mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
High Brightness Transparent Display Screen P6 Full Color Glass Wall LED Screen
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Brightness: | 3000nits |
| Lamp Bead: | 2121 |
Indoor advertising Flexible Transparent Display Screen P6 LED Display Film
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Indoor Advertisement |
| Pixels: | 6mm |

