All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 177 Products.
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Size: | 1000*500MM |
Indoor P3.9 1000*500mm Energy Saving High Transparency Easy Install Transparent LED Display Screen Wall
| White Balance Brightness: | 4000-4500Cd/m² |
|---|---|
| Beam Angle: | 160 Degree |
| Usage: | Indoor |
500*500mm Shop Indoor P3.9 4000-4500cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Grille Screen
| Product Model: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T(1000*1000mm) |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Feature: | Easy Installation |
Transparent LED Screen High Brightness Display Clear Glass Window LED Video Wall Flexible Panel
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-JHP-P6 |
| Operating Temperature: | -20℃ To 65℃ |
Transparent LED Screen 5V High Brightness Display Clear Glass Window LED Video Wall Flexible Panel
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-JHP-P8 |
| Operating Temperature: | -20℃ To 65℃ |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive for Shopping Mall Glass
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P6 Easy Installation Soft LED Glass Film Screen Transparent LED Display for Glass Advertising Purpose
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Transparent Film Screen with Customized Cabinet Size for Advertising Display
| Warranty: | 1 Years |
|---|---|
| Displaytype: | Transparent LED Screen |
| Light Color: | RGB |
World Cup Opening Ceremony Used 5mm Soft Glass Embedded LED Transparent Film Screen For Commercial Publicity Ads
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Function: | Video |
| Item: | LED Transparent Screen |
Indoor Curtain Super Slim LED 3D Glass Film , Transparent Flexible LED Display Screen Panel
| Name: | LED 3D Glass Film |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |

