Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led film display ] dopasowanie 183 produkty.
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Długość życia: | 30 000 godzin |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar: | 1000*500 mm |
Wnętrze P3.9 1000*500mm Oszczędność energii Wysoka przejrzystość Łatwe zainstalowanie Przejrzysty ekran LED ściana
| Biała równowaga jasność: | 4000-4500CD/m² |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
| Stosowanie: | Wnętrz |
500*500mm Sklep Wewnętrzny P3.9 4000-4500cd Rura zasłona okulary podłoga okna Reklama Film kryształowy klejnot przezroczysty LED Rura ekran
| Model produktu: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P10 DC5V Slim Invisible Transparent LED Display dla wewnętrznych centrów handlowych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P10 |
| Gwarancja: | 1 rok |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen Indoor Large Display
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P8 |
| Gwarancja: | 1 rok |
Przejrzysty ekran LED Wysokiej jasności Wyświetlacz Przejrzystość szkło Okno LED Video Flexible Panel
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-JHP-P6 |
| Temperatura robocza: | -20 ℃ do 65 ℃ |
Przejrzysty ekran LED 5V Wysokiej jasności Wyświetlacz Przejrzystości szkło Okno LED Video Flexible Panel
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-JHP-P8 |
| Temperatura robocza: | -20 ℃ do 65 ℃ |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P6 Łatwa instalacja Miękki ekran ze szklaną folia LED Przejrzysty wyświetlacz LED do celów reklamowych ze szkła
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Ultracienki, kolorowy ekran LED z przezroczystą folią LED o grubości 10 mm i niestandardowym rozmiarze obudowy do wyświetlania reklam
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | Przezroczysty ekran LED |
| Jasny kolor: | RGB |

