Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Ömür: | 30.000 saat |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 1000*500mm |
İç mekan P3.9 1000*500mm Enerji tasarrufu Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulabilir Şeffaf LED Ekran Duvar
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 4000-4500CD/M² |
|---|---|
| Işın açısı: | 160 derece |
| Kullanım: | Kapalı |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık Ekranı Berrak Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Şeffaf LED Ekran 5V Yüksek Parlaklık Ekran Net Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P6 Kolay Kurulum Yumuşak LED Cam Film Ekranı Cam Reklamcılığı Amacıyla Şeffaf LED Ekran
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |
Dünya Kupası Açılış Töreni Ticari Tanıtım Reklamları İçin 5mm Yumuşak Cam Gömülü LED Şeffaf Film Ekranı Kullanıldı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Görüntüleme işlevi: | Video |
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
Kapalı perde süper ince LED 3D cam filmi, şeffaf esnek LED ekran paneli
| İsim: | LED 3D Cam Film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |

