همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led film display ] مطابقت 177 محصولات.
P20 در فضای باز DC12V LED شفاف فیلم صفحه نمایش برای Drone پرواز رویداد تبلیغات
| بیت: | 16 بیتی |
|---|---|
| دستگاه ماژول: | WE2121RGB-IC |
| نوع صفحه نمایش: | نمایشگر LED شفاف |
P50 هواپیماهای بدون سرنشین سبک وزن پرواز صفحه نمایش LED شناور LED برای فضای باز شهر نمایش نور رویدادهای محصول راه اندازی صحنه اجرا تبلیغات عمومی
| قدرت: | 288 وات |
|---|---|
| مواد غربالگری: | فیلم |
| رنگ ها: | Rgb |
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی شفاف شبکه دیوار فیلم مجازی انعطاف پذیر هوش مصنوعی هولوگرام تعاملی
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
فیلم نمایش شفاف لامپ P3.9 LED ایده آل برای تبلیغات پنجره دفتر مرکز خرید
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED نازک و انعطاف پذیر برای صفحه نمایش دیواری تبلیغات داخلی
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| اندازه ماژول: | 240*1000mm |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED کامل رنگی P6 برای ویترین فروشگاه
| دمای ذخیره سازی: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 240*960 میلی متر |
| شار نورانی: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش فیلمی شفاف داخلی LED خود چسبنده انعطاف پذیر P10 نمایش تبلیغاتی بر روی شیشه
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
صفحه نمایش فیلمی شفاف داخلی LED DC5V P8 صفحه نمایش فیلمی شفاف پنجره
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P8 |
| گارانتی: | 1 سال |
P6 صفحه نمایش شفاف LED انعطاف پذیر نازک شفافیت بالا برای کابینت شیشه ای و پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED High Bright P5 برای تبلیغات ویترین فروشگاه
| رنگ ها: | RGB |
|---|---|
| نوع نمایشگر: | LED |
| کلمه کلیدی: | تابلوهای دیجیتال ال سی دی داخلی |

