All Products
Keywords [ ultra thin led transparent screen ] match 103 Products.
Ultra-Thin Led Transparent Screen Film P20 Crystal Display on Commerical Window Glass
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparent Film Screen for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P6.25 3D Ultra-thin Custom Flexible Led Transparent Screen 5V 5000CD Holographic Screen Smart Control Glass Wall Video Dispaly
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen For LED Billboard Display
| Type: | LED |
|---|---|
| Transparency: | 80% |
| Pixel Style: | P4 |
Ultra-thin P6 LED Transparent Film Screen energy transparent LED display film for commercial advertising
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P8 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P20 Customized LED Drone Outdoor Ultra-Light HD Transparent Screen IP68 DC12V Sky Display for Events Concerts Wedding
| Compatibility: | Universal For Most Drones |
|---|---|
| Durability: | Scratch-Resistant And Impact-Resistant |
| Warranty: | 12 Months Limited Warranty |
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |

