Alle producten
zoekwoorden [ ultra thin led transparent screen ] overeenkomen 99 producten.
Ultradunne LED Transparante Schermfolie P20 Kristalweergave op Commercieel Vensterglas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparant Film Scherm voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P6.25 3D Ultra-dun Aangepast Flexibel Led Transparant Scherm 5V 5000CD Holografisch Scherm Slimme Besturing Glazen Wand Video Display
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen Voor LED-billboard Display
| Type: | Geleid |
|---|---|
| Transparantie: | 80% |
| Pixelstijl: | P4 |
Ultradunne P6 LED transparante filmscherm energie transparante LED-displayfilm voor commerciële reclame
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P20 Customized LED Drone Outdoor Ultra-Light HD Transparent Screen IP68 DC12V Sky Display voor evenementen Concerten Huwelijk
| Verenigbaarheid: | Universeel voor de meeste drones |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Krasbestendig en slagvast |
| Garantie: | 12 maanden beperkte garantie |
P6 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness voor binnenshuis
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |

