Alle producten
zoekwoorden [ ultra thin led transparent screen ] overeenkomen 99 producten.
Transparante LED-scherm Holografisch mesh-paneel Indoor Transparante LED-scherm Buigbaar mesh-paneel
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Slim 5V lichtgewicht Gemakkelijk te installeren P2.5 Flexibel holografisch scherm 2500CD voor winkelcentrum Advertentie Wand Display
| Weergavetype: | holografische projectie |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Systeem: | Musion Eyeliner-hologramsysteem |
P8 Flexible LED Crystal Film Screen Onzichtbaar Reclame Transparent LED Digitaal Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Op maat gemaakte transparante vliegende P25 LED-display met drone 5V Show Scenic Performances oplaadbaar voor buitenreclame
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P25 Transparante vliegende LED-scherm met dronefilm-scherm oplaadbaar vliegend digitaal projectie-gebeurtenis met hoge impact
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P6 90% helderheid 2800cd Transparent LED-scherm Ultra-slim bar design 240x1000mm
| Helderheid: | 2800cd/m² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED -type: | SMD2121 |
Transparent holografisch 3D P3.91 Digitaal en signage Flexibel maatwerk winkelcentrum Glas reclame display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
SMD1010 6.25mm 16bit,De lichtemitterende chip maakt gebruik van een lichtbron op microniveau en gebruikt een vier-in-één verpakkingsmethode.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 1500 mm * 250 mm |

