Alle producten
zoekwoorden [ ultra thin led transparent screen ] overeenkomen 99 producten.
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P20 Roll Up Transparante Holografische 3D Film Advertentie Display Glas Kleefmiddel Smart Led Display Indoor Screen voor winkelcentrum Retail Store
| schermtype: | 2222 |
|---|---|
| screenSize: | 250*1000 |
| Gewicht: | 2 kg |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Draagbare Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Gordijn Vlag Gordijn
| Voedingsspanning: | DC 12V, rimpel < 100m |
|---|---|
| Kastgewicht: | 4kg/㎡ |
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
Opvouwbaar RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen voor gevelverlichting van gebouwen
| Naam: | Pixel Mesh -scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P3.91 Transparant Holografisch LED-scherm Geavanceerde Technologie Ultra-dunne Zelfklevende Paneel voor Winkelruit Displays
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| keyword: | Ultra transparante film |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor Holografische Transparante 3D LED Display Videowand voor Reclame in Winkelcentra
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Transparante 3D Holografische LED Display Glasvenster Flexibel Reclame LED Scherm met Zelfklevende Animatie Functie
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P6.25 De hoogste transmissie kan 95% bereiken, zonder de dagelijkse verlichting te beïnvloeden, gewoon de membraanscherm lichtjes opplakken en vervolgens het signaal en de voeding aansluiten.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |

