All Products
Keywords [ ultra thin led transparent screen ] match 103 Products.
P2.5 Holographic LED Screen Programmable WiFi Control for Store Window Display Glass Curtain Wall Retail Mall Elevator Screens Advertising Ultra Transparent High Brightness Flexible LED Display
| Installation Method: | Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Weight Approx: | 2KG/sqm |
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
P20 Roll Up Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen for Shopping Mall Retail Store
| Screen Type: | 2222 |
|---|---|
| Screensize: | 250*1000 |
| Weight: | 2 Kg |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Power Supply Voltage: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 4kg/㎡ |
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |
Foldable RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen For Facade Building Lighting
| Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
P3.91 Transparent Holographic LED Screen Advanced Tech Ultra-Thin Adhesive Panel for Shop Glass Window Displays
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Flexible Ultra Transparent Film P10 Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Video Display
| Keyword: | Ultra Transparent Film |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor Holographic Transparent 3D LED Display Video Wall for Shopping Mall Advertising
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Transparent 3D Holographic LED Display Glass Window Flexible Advertising LED Screen with Adhesive Animation Function
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |

