All Products
Keywords [ ultra thin led transparent screen ] match 103 Products.
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Large High-Tech Lightweight Thin Flying Screen for Wall Installation Outdoor Advertising and Event Visuals
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless Communication (Wi-Fi/4G) |
Ultra-Thin Indoor LED Flexible Screen Transparent Screen LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
P6 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P4 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | Flexible LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
Flexible Ultra Transparent Film Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Window Led Advertising Video Display
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P20 Lightweight Intelligent Transparent LED Drone Flying Screen for Outdoor Events Advertising Stage Show Aerial Display
| Resolution: | High Definition (varies By Model) |
|---|---|
| Durability: | Scratch-Resistant And Impact-Resistant |
| Pixel Pitch: | 20mm |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen for Aerial Advertising Events Stage Show Outdoor Sky Media Display Programmable WiFi Control Easy Installation
| Module Size: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Application: | Building Decoration |
| Batterytype: | Rechargeable Lithium-ion |
P15 Smart Control IP68 LED Drone Screen Programmable Flexible Tranceparent Screen for Concert Shows Flag Logo Display Weddings and Birthday Parties
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Module Size: | 1000*1000mm, |
| Screen Type: | LED |
High Brightness P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wall Advertising Screen
| Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Rgb: | 1R1G1B |

