All Products
Keywords [ ultra thin led transparent screen ] match 103 Products.
Ultra Clear 60% Transparency Indoor LED Display Panel 1800-2000cd Grille Screen with Easy Installation for Captivating Ads
| Lifespan: | 50000hs |
|---|---|
| Brightness: | 1800-2000cd |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
P125 High Quality Outdoor LED Mesh Screen 30mm IP67 Waterproof Commercial Grade For Building Facade
| Led Lifetime: | 30000h |
|---|---|
| Weight: | 1.92kg/㎡ |
| Specification: | Video Wall |
P3.91 LED Transparent Hologram Screen Flexible Ultra Slim Advanced Technology for Glass Window Dynamic Displays
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P2.6 RGB High Transparency LED Grille Screen Indoor Commercial Advertising Display For World Cup Event
| Maintenance: | Easy To Clean |
|---|---|
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |
| Displaytype: | LED |
Full Color P10 Transparent LED Film Screen Indoor Glass Advertising Display
| Installation Method: | Adhesive |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Color Temperature: | Customizable |
| Life Span: | 100000hours |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
High Brightness Transparent Led Display Screen Ultra-Thin P4 DC5V Self-Adhesive Advertising Display Screen for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Ultra-thin Design P8 led transparent film sereen High-Transparency Glass Wall Advertising Display App Smart Control Interactive Digital Signage
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Pixel Style: | P8 |
| Power: | 600W/m2 |
P50 Flexible LED Mesh Screen Drone Display Ultra Lightweight 0.8kg IP68 Outdoor Shows Led Flying Screen Concert Stage Commercial
| Weatherresistance: | Waterproof And UV Resistant |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Screen Type: | LED |

