Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 99 Ürünler.
Ultra Açık % 60 Şeffaflık İçerideki LED Ekran Paneli
| Ömür: | 50000hs |
|---|---|
| Parlaklık: | 1800-2000CD |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
P125 Yüksek Kaliteli Dış LED Mesh Ekranı 30mm IP67 Su geçirmez Ticari Sınıf Bina Cephesi İçin
| LED Ömür Boyu: | 30000 saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,92 kg/㎡ |
| Şartname: | Video Duvarı |
P3.91 LED Şeffaf Hologram Ekran Esnek Ultra İnce Gelişmiş Teknoloji Cam Pencere Dinamik Ekranlar için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Dünya Kupası Etkinliği için P2.6 RGB Yüksek Şeffaflık LED Izgara Ekranı Kapalı Ticari Reklam Ekranı
| Bakım: | Temizlemesi Kolay |
|---|---|
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
Tam Renkli P10 Şeffaf LED Film Ekran İç Mekan Cam Reklam Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Yapıştırıcı |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
P25 Ultra İnce Şeffaf Ekran DC12V IP68 288W Spor Stadyumu Etkinlikleri Tatil Kutlamaları Törenler
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
| Ömür: | 100000Saat |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
Yüksek Parlaklık Şeffaf Led Ekran Ultra İnce P4 DC5V Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Cam Pencere Duvarı İçin
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Ultra ince Tasarım P8 LED şeffaf film serin Yüksek Şeffaflıklı Cam Duvar Reklam Ekranı Uygulama Akıllı Kontrol Etkileşimli Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Piksel tarzı: | P8 |
| Güç: | 600W/m2 |
P50 Esnek LED Mesh Ekranı Drone Ekranı Ultra Hafif 0.8kg IP68 Açık Açık Gösteriler LED Uçan Ekran Konser Sahnesi Ticari
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |

