Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 99 Ürünler.
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |
Kapalı Şeffaf Cam LED Ekran, Tam Renkli LED Cam Ekran
| İsim: | İçerideki Şeffaf Cam LED Ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Esnek P25 Bayrak Bayrağı Dışarıda Ultra Şeffaf Drone Show Reklam LED Sihirli Halı AğıUçan LED Ekranı
| Parlaklık: | 5000 nit'e kadar ayarlanabilir |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir lityum piller |
Sert Çerçeve Dış Açık Şeffaf LED Ekranı IP67 Şeffaf Ekran Ekranı Özel
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| İsim: | Dış Açık LED Ekranı |
| IP derecesi: | IP67 |
Kapalı perde süper ince LED 3D cam filmi, şeffaf esnek LED ekran paneli
| İsim: | LED 3D Cam Film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Drone Show Reklam LED Magic Carpet Mesh Uçan Esnek Ultra Şeffaf LED Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
Ultra Açık Şeffaf LED Film Ekranı P4 Storefront, Ofis Bölme ve Pencere Ekranı
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
P7.82 Yüksek Parlaklıklı LED Holografik Ekran Cam Montajı için Şeffaf Ultra İnce Hafif Büyük Ekran Alışveriş Merkezi, Perakende Pencere ve Marka Tanıtımı için
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
P7.82 HD Akıllı Kontrol LED Holografik Ekran Ultra-Thin 5000CD Ticari Şov Salonları için İnşaat Cam Asansörleri Oyun Salonları Reklam
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Video İçeriği: | Siyah Arkaplan |
| Çözünürlük: | 1920 x 1080 piksel |
P15 Ultra ince tekstil LED Yumuşak ekran Dışarıda kaldırma Sihirli Halı Ekranı Uçan Drone Şeffaf Ekran Dijital Poster
| Ekran Boyutu: | 2*4 m |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500cd |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |

