Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 101 Ürünler.
P30 Yüksek Parlaklık LED Mesh Drone Ekranı Duvar Montajı Dış Reklam ve Etkinlik Görüntüleri için Büyük Yüksek Teknoloji Hafif İnce Uçan Ekran
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
Ultra ince kapalı LED esnek ekran Şeffaf ekran LED kesilebilir ekran
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P4 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P8 Ultra ince 3mm Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı, Kapalı Büyük Ekran için % 90'dan fazla Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P20 Açık Hava Etkinlikleri için Hafif Zeki Şeffaf LED Drone Uçan Ekran Reklam Sahne Gösteri Hava Görüntüsü
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Çizilmeye ve Darbeye Dayanıklı |
| Piksel Aralığı: | 20mm |
P15 LED Drone Ekranı Ultra Hafif Yüksek Parlaklık Hava Reklam Etkinlikleri için Uçan LED Mesh Ekranı Sahne Gösteri Açık Sky Media Ekranı Programlanabilir WiFi Kontrolü Kolay Kurulum
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Başvuru: | Bina Dekorasyonu |
| Minimum Sipariş Miktarı: | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
P15 Akıllı Kontrol IP68 LED Drone Ekranı Konser Gösterileri, Bayrak Logosu Sergileme, Düğünler ve Doğum Günü Partileri için Programlanabilir Esnek Şeffaf Ekran
| Garanti: | 1 Yıl |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |
Yüksek Parlaklık P3.9 İç Mekan Tam Renkli LED Ekran 5V 3D Duvar Reklam Ekranı
| İsim: | İçeride tam renkli LED ekran |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| RGB: | 1R1G1B |

