Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ultra thin led transparent screen ] αντιστοιχία 101 προϊόντα.
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Μεγάλη υψηλής τεχνολογίας ελαφριά λεπτή ιπτάμενη οθόνη για τοποθέτηση στο τοίχωμα Εξωτερική διαφήμιση και οπτικά στοιχεία εκδηλώσεων
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
Υπερτελή εσωτερική οθόνη LED ευέλικτη οθόνη διαφανής οθόνη LED διαχωρίσιμη οθόνη
| Όνομα προϊόντος: | Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED |
|---|---|
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 3000CD/m² |
| Διάσταση οθόνης: | 4 χιλιοστά |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P4 Εξαιρετικά Λεπτή, Ελαφριά, Εύκαμπτη, Διαφανής Οθόνη LED, Αυτοκόλλητη, Διαφανείς Εύκαμπτες Οθόνες LED για Γυάλινο Τοίχο Παραθύρου
| όνομα: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P8 Ultra-thin 3mm οθόνη LED υψηλής διαφάνειας με >90% διαφάνεια για εσωτερικές μεγάλες οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P20 Ελαφρύ Intelligent Διαφανές LED Drone Πτητική οθόνη για εξωτερικές εκδηλώσεις Διαφήμιση Σκηνή Show Αεροπορική οθόνη
| Ψήφισμα: | Υψηλή ευκρίνεια (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
|---|---|
| Αντοχή: | Ανθεκτικό στις γρατσουνιές και στις κρούσεις |
| Pixel Pitch: | 20 mm |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen για αεροπορικές διαφημίσεις Εκδηλώσεις Σκηνική επίδειξη εξωτερικού Sky Media Display Προγραμματιζόμενο έλεγχο WiFi Εύκολη εγκατάσταση
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση κτιρίου |
| Τύπος μπαταρίας: | Επαναφορτιζόμενο ιόν λιθίου |
Πίνακας P15 έξυπνος έλεγχος IP68 LED οθόνη Drone προγραμματιζόμενη ευέλικτη διαφανής οθόνη για συναυλίες επίδειξη σημαίας λογότυπο γάμους και γενέθλια
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| τύπος οθόνης: | LED |
Υψηλή φωτεινότητα P3.9 εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος 5V 3D οθόνη διαφήμισης τοίχου
| Ονομασία: | Εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| RGB: | 1R1G1B |

