Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ultra thin led transparent screen ] αντιστοιχία 103 προϊόντα.
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
P20 Roll Up Διαφανής ολογραφική 3D ταινία διαφήμιση οθόνη γυαλί κολλήματα έξυπνη LED οθόνη εσωτερική οθόνη για εμπορικό κέντρο λιανικό εμπόριο
| τύπος οθόνης: | 2222 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 250*1000 |
| Βάρος: | 2 κιλά |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Τάση τροφοδοσίας: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Βάρος ντουλαπιού: | 4kg/㎡ |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
Πτυσσόμενη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI RGB Full Color για φωτισμό προσόψεων κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη πλέγματος εικονοστοιχείων |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Π3.91 Διαφανής ολογραφική οθόνη LED με υπερτεχνική τεχνολογία, πολύ λεπτή συγκολλητική επιφάνεια για οθόνες παραθύρων από γυαλί καταστημάτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Εύκαμπτη Εξαιρετικά Διαφανής Μεμβράνη P10 Led Οθόνη Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Διαφάνειας Οθόνη Βίντεο Γυαλιού
| keyword: | Εξαιρετικά διαφανής μεμβράνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Εσωτερική ολογραφική διαφανής 3D οθόνη LED τοίχος βίντεο για διαφήμιση εμπορικού κέντρου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής 3D Ολογραφική Οθόνη LED Γυάλινο Παράθυρο Ευέλικτη Διαφήμιση Οθόνη LED με Λειτουργία Κινούμενων Σχεδίων με Συγκολλητική
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

