Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ultra thin led transparent screen ] αντιστοιχία 103 προϊόντα.
P6.25 Η υψηλότερη διαπερατότητα μπορεί να φθάσει το 95%, χωρίς να επηρεάζεται η καθημερινή φωτιστική, απλά κολλήστε Τοποθετήστε την οθόνη της μεμβράνης ελαφρώς, και μετά συνδέστε το σήμα και την παροχή ενέργειας.
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
Διαφανής οθόνη LED ολογραφικό πλέγμα εσωτερικών χώρων Διαφανής οθόνη LED πλέγμα πλέγματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ελαστική διαφανής ολογραφική 3D LED οθόνη με φώτα LED για παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Έξυπνη 5V ελαφριά εύκολη εγκατάσταση P2.5 ευέλικτη ολογραφική οθόνη 2500CD για εμπορικό κέντρο διαφήμιση οθόνη τοίχου
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Σύστημα: | Σύστημα ολογράμματος Musion Eyeliner |
P8 Ευέλικτη οθόνη LED Crystal Film Αόρατη Διαφήμιση Διαφανής Ψηφιακή Σήμανση LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Προσαρμοσμένη διαφανής πτητική οθόνη LED P25 με Drone 5V Show Scenic Performances επαναφορτιζόμενη για εξωτερική διαφήμιση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED P25 με drone Οθόνη φιλμ Επαναφορτιζόμενη Ιπτάμενη ψηφιακή προβολή Επίδειξη εκδηλώσεων υψηλής απήχησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
P8 DC12V Υπερ λεπτή υψηλής διαπερατότητας Διαφανής οθόνη LED εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P8 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
P6 90% Διαφάνεια 2800cd Διαφανής οθόνη LED Ultra-Slim Bar Design 240x1000mm
| Λάμψη: | 2800cd/m² |
|---|---|
| Συσκευή LED: | We2121rgb-ic |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
Π3.91 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED Ultra Thin Invisible Hologram Διαφημιστική οθόνη Υψηλή φωτεινότητα 3000nits Εύκολη τοποθέτηση Γυάλινη οθόνη μεσαίου μεγέθους
| ContrastRatio: | 4000:1 |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 CD/μ2 |
| Χρήση: | Εσωτερικός |

