Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ultra thin led transparent screen ] dopasowanie 99 produkty.
Przezroczysty wyświetlacz LED, panel holograficzny, siatkowy, wewnętrzny, przezroczysty wyświetlacz LED, giętki panel siatkowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P3.91 Elastyczny przezroczysty holograficzny ekran LED 3D do okien szklanych, centrów handlowych, wewnętrznych ścian wideo 3D, reklamy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Inteligentny 5V lekkie Łatwe w instalacji P2.5 elastyczny ekran holograficzny 2500CD dla centrów handlowych Reklama wyświetlacz ścienny
| Typ wyświetlacza: | projekcja holograficzna |
|---|---|
| Waga ok: | 2 kg/m2 |
| System: | System hologramów Musion Eyeliner |
P8 Elastyczny ekran LED z kryształową folią, niewidoczna reklama, przezroczysty cyfrowy wyświetlacz LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Zindywidualizowany przezroczysty latający ekran LED P25 z dronem 5V Pokaż sceniczne występy ładowalne do reklamy zewnętrznej
| Szczegóły pakowania: | kreskówki lub drewniane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
Przezroczysty latający wyświetlacz LED P25 z dronem, ekran filmowy, ładowalny, latająca projekcja cyfrowa, efektowne pokazy
| Szczegóły pakowania: | kreskówki lub drewniane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |
P6 90% Jasność 2800cd Przejrzysty ekran LED Ultra-Slim Bar Design 240x1000mm
| Jasność: | 2800cd/m² |
|---|---|
| Urządzenie LED: | WE2121RGB-IC |
| Typ LED: | SMD2121 |
Przezroczysty Holograficzny 3D P3.91 Cyfrowy i Oznakowanie Elastyczny Dostosowany Rozmiar Centrum Handlowe Szklany Wyświetlacz Reklamowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
SMD1010 6,25mm 16bit, Chip emitujący światło wykorzystuje źródło światła na poziomie mikronów i przyjmuje metodę pakowania cztery w jednym. Brak innych elementów elektronicznych.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 1500 mm * 250 mm |

