Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ ultra thin led transparent screen ] dopasowanie 101 produkty.
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P20 Roll Up Przejrzysty Holograficzny 3D Film Reklamowy Wyświetlacz Szkło Klej Smart Led Wyświetlacz Wewnętrzny Ekran dla Centrum Handlowego Sklep detaliczny
| Typ ekranu: | 2222 |
|---|---|
| rozmiar ekranu: | 250*1000 |
| Waga: | 2 kg |
P15 LED Latający magiczny dywanowy ekran Przenośny dron Miękki ekran Latający ekran Ledowa kurtyna wideo Kurtyna flagowa
| Napięcie zasilania: | DC 12 V, tętnienie < 100 m |
|---|---|
| Waga szafki: | 4 kg/㎡ |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
Składany, pełnokolorowy ekran LED DMX SPI RGB do oświetlenia fasad budynków
| Nazwa: | Ekran siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Przezroczysty holograficzny ekran LED P3.91 Zaawansowana technologia Ultracienki panel samoprzylepny do wyświetlaczy na szklanych witrynach sklepowych
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Elastyczny ultraprzezroczysty film P10 Led Screen Wewnętrzny pełnokolorowy wyświetlacz wideo ze szkła o wysokiej przejrzystości
| Słowo kluczowe: | Ultra przezroczysty film |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
Wyświetlacz holograficzny LED, przezroczysta siatka, wirtualna folia, elastyczny, interaktywny hologram AI
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Wewnętrzna holograficzna przezroczysta ściana wideo LED 3D do reklam w centrach handlowych
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Przezroczysty 3D Holograficzny Wyświetlacz LED Szklane Okno Elastyczny Ekran Reklamowy LED z Funkcją Animacji z Klejem
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P6.25 Najwyższa przepuszczalność może sięgać 95%, nie wpływając na codzienne oświetlenie, wystarczy delikatnie przykleić ekran membranowy, a następnie podłączyć sygnał i zasilanie.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |

