Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 99 Ürünler.
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P20 Rulo Yukarı Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapışkanlı Akıllı Led Ekran Alışveriş Merkezi Perakende Mağazası için
| Ekran türü: | 2222 |
|---|---|
| ekran boyutu: | 250*1000 |
| Ağırlık: | 2 kg |
P15 LED Uçan Sihirli Halı Ekranı Taşınabilir Drone Yumuşak Ekran Uçan Ekran LED Video Perde Bayrak Perde
| Güç Kaynağı voltajı: | DC 12V, Dalgalanma < 100m |
|---|---|
| Kabin Ağırlığı: | 4kg/㎡ |
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
Katlanabilir RGB Tam Renkli DMX SPI LED Piksel Mesh Ekran Cephe Bina Aydınlatması İçin
| İsim: | Piksel örgü ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P3.91 Şeffaf Holografik LED Ekran Gelişmiş Teknoloji Ultra İnce Yapışkan Panel Mağaza Cam Pencere Ekranları İçin
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Esnek Ultra Şeffaf Film P10 Led Ekran İç Mekan Tam Renkli Yüksek Şeffaflık Cam Video Ekranı
| Anahtar kelime: | Ultra şeffaf film |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
İçerideki Holografik Şeffaf 3D LED Ekran Video Duvarı Alışveriş Merkezi Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Şeffaf 3D Holografik LED Ekran Cam Pencere Yapışkan Animasyon Fonksiyonu ile Esnek Reklam LED Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P6.25 En yüksek geçirgenlik %95'e ulaşabilir, günlük aydınlatmayı etkilemeden, sadece membran ekranı hafifçe yapıştırın ve ardından sinyal ve güç kaynağını bağlayın.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |

