Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 99 Ürünler.
P30 LED Drone Ekran Ekranı Özelleştirilmiş Şeffaf İnce Hafif File Ekran IP68 Dış Mekan Reklamcılık Sergi Spor Etkinlikleri Gece Şovları
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ömür: | 100000Saat |
| Bağlantı: | Kablosuz iletişim (Wi-Fi/4G) |
Farklı Uygulamalar P15 LED Drone Ekranı Özel Şeffaf İnce Hafif Mesh Ekranı IP68 Dış Reklam Sergisi Spor Etkinlikleri Gece Gösterileri
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ömür: | 100000Saat |
| Bağlantı: | Kablosuz iletişim (Wi-Fi/4G) |
P20 P15 Drone Magic Carpet Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
Dış Mekan LED File Ekran Su Geçirmez IP67 Yüksek Parlaklık P125 Cephe Reklam Ekranı İçin
| İsim: | Dışarıdaki LED Mesh Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P20 Creative LED Uçan Ekran DC12V Eğlence Gösterileri için 3 boyutlu Drone Ekranı Şehir Etkinlikleri, Tema Parkları LED Hava Gösterisi Ekranı
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
Yüksek Parlaklık P125 LED Mesh Ekran Dış Cephe Reklamları İçin Su Geçirmez IP67
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P15.6 Özelleştirilmiş Büyük LED Holografik Akıllı Uygulama Kontrollü Ekran Ultra İnce Şeffaf Film Ekran Sahne Şovu Ticari Pencere
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
Yüksek Kalite Şeffaf Holografik LED Ekran Yumuşak Esnek Ultra Işıklı LED Ekran Perakende Mağazası Cam Duvar Sergisi Düğün Sahnesi
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
3 boyutlu Ultra-Açık Şeffaf LED Ekranı 5mm Akıllı Kontrol Dışarıda ve İçeride Reklam Ekranı için Mükemmel
| Yazılım sistemi: | Nova |
|---|---|
| Dikey Piksel: | 5 mm |
| Yenileme Hızı: | ≥8000Hz |

