Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 99 Ürünler.
P10 Ultra İnce Esnek Şeffaf LED Film Fiyatı Dış Mekan Yapışkan Cam Pencere LED Film Ekran Şeffaf Fabrika
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Reklam ekranı için özelleştirilmiş dolap boyutu ile 10 mm Ultra- ince RGB Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
| Açık Renk: | RGB |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Alışveriş Merkezi Reklamcılık P62.5 Mesh DIP Ultra İnce Şeffaf LED Ekranı DC12V LED Film Dış LED Mesh Ekranı
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
|---|---|
| Ömür: | ≥30000h |
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
Özel Yüksek Açıklıklı P3.9 İç Kapalı Şeffaf LED Ekranı Cam Duvar ve Kurulum için 1000 * 500mm Şeffaf LED Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P25 Esnek 3D Gök Ekran Uygulaması Kontrolü IP68 Dış Mekan Su Geçirmez Hafif Led Drone Ekran Işık Gösterisi Projeleri Festivaller Stadyum Performansları
| Boyutlar: | Gelenek |
|---|---|
| Renk: | Şeffaf |
| Ağırlık: | 1kg |
Full HD Şeffaf Hologram Ekran Ultra İnce Hafif Yumuşak Ekran İç Mekan Reklamcılığı Sahne Şovu Ticari Kullanım
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500 nit |
| Çalışma Gerilimi: | 5V |
P3.91*3.91 Ultra Hafif LED Holografik Ekran Hafif 5000CD Reklam, Etkinlikler, Perakende ve Şeffaf Reklam Cam Ekranları İçin
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| forma: | 4:3 |
| proje: | Ön arka |
Yüksek çözünürlüklü Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Cam Pencere Ekranı için 3B Cam Yapıştırıcı Süper İnce LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P7.82 Lüks LED Ekran Holografik LED Ekran 5000CD Süper Parlak Cam Reklam Ekranı Tam Renkli Perakende Mağaza Reklam Ekranı
| Ekran türü: | 2222 |
|---|---|
| ekran boyutu: | 250*1000 |
| Taşınabilir: | Evet |

