Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 99 Ürünler.
Ultra ince LED Şeffaf Ekran Filmi P20 Ticari Pencere Camında Kristal Ekran
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P20 DC5V Tam Renkli Ultra İnce LED Şeffaf Film Ekranı İç Mekan İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
P6.25 3D Ultra-ince Özel Esnek Led Şeffaf Ekran 5V 5000CD Holografik Ekran Akıllı Kontrol Cam Duvar Video Ekranı
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |
Ticari reklam için ultra ince P6 LED Şeffaf Film Ekran enerji şeffaf LED ekran filmi
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P8 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P20 Özel LED Drone Dışarıda Ultra Işık HD Şeffaf Ekran IP68 DC12V Gökyüzü Ekranı Etkinlikler Konserler Düğün
| Uyumluluk: | Çoğu Drone için Evrensel |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Çizilmeye ve Darbeye Dayanıklı |
| Garanti: | 12 Ay Sınırlı Garanti |
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |

