Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ultra thin led transparent screen ] αντιστοιχία 99 προϊόντα.
Υπερ- λεπτή διαφανής οθόνη με LED ταινία P20 Κρυστάλλινη οθόνη σε εμπορικό γυαλί παραθύρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P20 DC5V Πλήρως χρωματική Ultra Thin LED Διαφανής οθόνη για εσωτερικούς χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P6.25 3D Εξαιρετικά λεπτή, προσαρμοσμένη, εύκαμπτη, διαφανής οθόνη LED 5V 5000CD, ολογραφική οθόνη, έξυπνος έλεγχος, γυάλινος τοίχος, οθόνη βίντεο
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
HD P4 Εσωτερική Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED για Οθόνη LED Billboard
| Τύπος: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Διαφάνεια: | 80% |
| Στυλ pixel: | Ρ4 |
Εξαιρετικά λεπτή οθόνη P6 LED Διαφανής ταινία Ενεργειακά διαφανής ταινία οθόνης LED για εμπορική διαφήμιση
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P8 DC5V πλήρες χρώμα Υπερ λεπτή ελαφριά οθόνη ταινίας LED υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P20 Προσαρμοσμένο LED Drone Εξωτερική Υπερφωτεινή HD Διαφανής Εικόνα IP68 DC12V Sky Display για Εκδηλώσεις Συναυλίες Γάμος
| Αρμονία: | Universal για τα περισσότερα Drones |
|---|---|
| Αντοχή: | Ανθεκτικό στις γρατσουνιές και στις κρούσεις |
| Εγγύηση: | 12 Μήνες Περιορισμένη Εγγύηση |
P6 DC5V Πλήρης Έγχρωμη Εξαιρετικά Λεπτή Ελαφριά Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Εσωτερικούς Χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P5 DC5V Έγχρωμη Εξαιρετικά Λεπτή Ελαφριά Οθόνη LED Φιλμ Υψηλής Φωτεινότητας για Εσωτερικούς Χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |

