Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ultra thin led transparent screen ] αντιστοιχία 99 προϊόντα.
P25 LED Drone Οθόνη Πτήσης Διαφανής Επαναφορτιζόμενη Οθόνη Φιλμ για Συναυλίες & Φεστιβάλ Υψηλής Επίδρασης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Εντός χώρου πλήρες χρώμα DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED ταινία P6
| Όνομα προϊόντος: | LED διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50000h |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Φαρμακευτική τιμή P5 Αυτοκόλλητη διαφημιστική οθόνη Υπερτελής διαφανής οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Συσκευές LED: | We2121rgb-ic |
Π8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Διαφανής οθόνη LED για εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
P50 Ελαφρύ Drone Flying Led Screen LED Floating Display για εξωτερική πόλη Φωτιστική Έκθεση Εκδηλώσεις Product Launch Stage Performance Δημόσια διαφήμιση
| Εξουσία: | 288W |
|---|---|
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
| Χρωματιστά: | Rgb |
P25 Φορητό Drone Flying Led Screen IP68 Ελαφριά Διαφανής LED οθόνη εξωτερική για το Weeding Σόου Στίδιο συναυλιών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
P15 Υψηλή φωτεινότητα 3D Drone Screen IP68 εξωτερική αδιάβροχη DC12V Led Mesh Flying Screen για φεστιβάλ Εκδηλώσεις Εκδηλώσεις Προώθηση μάρκας Διαφήμιση
| Τύπος: | Προστατευτική οθόνη |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Επαναχρησιμοποιήσιμο και Πλέσιμο |
Υπερ λεπτή κολλητική γυάλινη οθόνη LED παράθυρο, εξωτερική ευέλικτη ταινία LED
| Ονομασία: | οθόνη LED γυάλινου παραθύρου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |

