Alle producten
zoekwoorden [ ultra thin led transparent screen ] overeenkomen 99 producten.
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display voor concert- en festivalshows met een hoog effect
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
Indoor Full Color DC5V Flexibele Transparante LED Display Film P6
| Productnaam: | LED -transparant scherm |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Fabrieksprijs P5 Zelfklevende Reclame Display Ultra-Dun Transparant LED Scherm Display
| Productnaam: | LED-flexibel transparant scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED -apparaten: | WE2121RGB-IC |
P8 DC12V Ultra Dun Hoge Transmissie Transparant LED Scherm voor Binnen Grote Displays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P50 Lichtgewicht Drone Flying Led Screen LED Floating Display voor buiten City Light Show Evenementen Product Launch Stage Performance Publieke reclame
| Stroom: | 288W |
|---|---|
| Schermmateriaal: | Film |
| Kleuren: | RGB |
P25 Draagbare drone vliegend led scherm IP68 lichtgewicht doorzichtig led display buiten voor weeding concert stadion show
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P15 Hoge helderheid 3D Drone Screen IP68 Buitenwaterdicht DC12V Led Mesh Vliegscherm voor festivals Evenementshows Brandpromotie Reclame
| Type: | Beschermend scherm |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Herbruikbaarheid: | Herbruikbaar en wasbaar |
Ultra Dunne Zelfklevende Glazen Raam LED Display, Flexibele LED Film voor Buiten
| Naam: | LED-display voor glazen ramen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |

