All Products
Keywords [ ultra thin led transparent screen ] match 103 Products.
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display for High-Impact Concert & Festival Shows
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Indoor Full Color DC5V Flexible Transparent LED Display Film P6
| Product Name: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P3.9 High Brightness RGB LED Grille Screen Transparent Advertising Display for Shopping Mall Jewelry Store Window Decoration
| Pixel Pitch: | 3.9mm |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC12V |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Factory Price P5 Self-Adhesive Advertising Display Ultra-Thin Transparent LED Screen Display
| Product Name: | LED Flexible Transparent Screen |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~60℃ |
| Led Devices: | WE2121RGB-IC |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Power: | 288W |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Colors: | RGB |
P25 Portable Drone Flying Led Screen IP68 Lightweight Transparent Led Display Outdoor for Weeding Concert Stadium Show
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P15 High Brightness 3D Drone Screen IP68 Outdoor Waterproof DC12V Led Mesh Flying Screen for Festivals Event Shows Brand Promotion Advertising
| Type: | Protective Screen |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Reusability: | Reusable And Washable |
Ultra Thin Adhesive Glass Window LED Display , Outdoor Flexible LED Film
| Name: | Glass Window LED Display |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |

