All Products
Keywords [ ultra thin led transparent screen ] match 103 Products.
P30 LED Drone Screen Display Customized Transparent Thin Lightweight Mesh Screen IP68 Outdoor Advertising Exhibition Sports Events Night Shows
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless Communication (Wi-Fi/4G) |
Different application P15 LED Drone Screen Display Customized Transparent Thin Lightweight Mesh Screen IP68 Outdoor Advertising Exhibition Sports Events Night Shows
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless Communication (Wi-Fi/4G) |
P20 P15 Transparent Flying LED Display with Drone Magic Carpet Screen LED Film Screen for Outdoor Promotion Advertising
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Outdoor LED Mesh Screen Waterproof IP67 High Brightness P125 For Facade Advertisement Display
| Name: | Outdoor LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen for Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display
| Module Size: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Resolution: | High Definition (varies By Model) |
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
High Brightness P125 LED Mesh Screen Waterproof IP67 For Outdoor Facade Advertisement
| Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
P15.6 Customized Large LED Holographic Smart App Control Screen Ultra Thin Transparent Flim Screen Stage Show Commercial Window
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
High End Transparent Holographic LED Screen Soft Flexible Ultra Light LED Display for Retail Store Glass Wall Exhibition Wedding Stage
| Projector Type: | Galss Screen Advertising |
|---|---|
| Projection: | Direct Projection |
| Package: | Roll |
LED Transparent Film Screen 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Easy to Install advertisment
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect for Outdoor and Indoor Advertising Screen
| Software System: | Nova |
|---|---|
| Vertical Pixel: | 5mm |
| Refresh Rate: | ≥8000Hz |

