Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ultra thin led transparent screen ] αντιστοιχία 99 προϊόντα.
Οθόνη LED Drone P30 Προσαρμοσμένη Διαφανής Λεπτή Ελαφριά Οθόνη Mesh IP68 Εξωτερική Διαφήμιση Εκθέσεις Αθλητικές Εκδηλώσεις Νυχτερινά Shows
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
| Συνδεσιμότητα: | Ασύρματη επικοινωνία (Wi-Fi/4G) |
Διαφορετική εφαρμογή Εικονική οθόνη οθόνης P15 LED Drone Διαφανής λεπτή ελαφριά οθόνη πλέγματος IP68 Εξωτερική διαφήμιση Έκθεση Αθλητικές εκδηλώσεις Νυχτερινές εκπομπές
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
| Συνδεσιμότητα: | Ασύρματη επικοινωνία (Wi-Fi/4G) |
Π20 Π15 Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED για εξωτερική διαφήμιση προώθησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Εξωτερική οθόνη LED Mesh αδιάβροχη IP67 Υψηλής φωτεινότητας P125 για διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Εξωτερική οθόνη με LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Π20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen για ψυχαγωγικές εκπομπές Εκδηλώσεις πόλης, θεματικά πάρκα LED Air Show Display
| μέγεθος μονάδας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Ψήφισμα: | Υψηλή ευκρίνεια (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
Οθόνη πλέγματος LED P125 υψηλής φωτεινότητας αδιάβροχη IP67 για υπαίθρια διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P15.6 Προσαρμοσμένη Μεγάλη LED Ολογραφική Ελέγχουσα Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |
Υψηλής ποιότητας διαφανής ολογραφική οθόνη LED μαλακή ευέλικτη υπερφωτεινή οθόνη LED για λιανική πώληση
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |
Διαφανής οθόνη ταινίας LED 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Εύκολη εγκατάσταση διαφήμιση
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
3D Ultra-Clear διαφανής οθόνη LED οθόνης 5mm έξυπνο έλεγχο τέλεια για εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση οθόνη
| Σύστημα λογισμικού: | Νοέβα |
|---|---|
| Κάθετο εικονοκύτταρο: | 5mm |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥8000Hz |

