Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ ultra thin led transparent screen ] Eşleşme 101 Ürünler.
Yüksek etki konser ve festival gösterileri için P25 LED Drone Flying Screen Şeffaf Şarj edilebilir Film Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
Kapalı Alan Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Ekran Film P6
| Ürün Adı: | LED şeffaf ekran |
|---|---|
| Ömür: | 50000 saat |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Fabrika Fiyatı P5 Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Ultra İnce Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | LED esnek şeffaf ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED Cihazlar: | WE2121RGB-IC |
P8 DC12V Ultra İnce Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P50 Hafif Drone Uçan LED Ekran Dışarıdaki Şehir Işık Gösterisi Etkinlikler Ürün Başlatma Sahne Performansı Halk Reklamı
| Güç: | 288W |
|---|---|
| Ekran malzemesi: | Film |
| Renkler: | RGB |
P25 Taşınabilir Drone Uçan LED Ekranı IP68 Hafif Şeffaf LED Ekran Çöpçatanlık için Dışarıda Konser Stadyumu Gösterisi
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P15 Yüksek Parlaklık 3D Drone Ekranı IP68 Dış Su geçirmez DC12V Led Mesh Festivaller için Uçan Ekran Etkinlik Gösterileri Marka Tanıtım Reklamı
| Tip: | Koruyucu ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi: | NEDEN OLMUŞ |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yeniden Kullanılabilir ve Yıkanabilir |
Ultra ince yapışkan cam pencere LED ekranı, dış mekan esnek LED filmi
| İsim: | cam pencerenin LED ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
P2.5 Holografik LED Ekran Mağaza Pencere Ekranı için Programlanabilir WiFi Kontrolü Cam Perde Duvar Perakende Alışveriş Merkezi Asansör Ekranları Reklam Ultra Şeffaf Yüksek Parlaklık Esnek LED Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Tavana monte/Asma |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |

