همه محصولات
کلید واژه ها [ ultra thin led transparent screen ] مطابقت 99 محصولات.
P30 روشنایی بالا LED Mesh Drone Screen نمایشگر صفحه نمایش پرنده بزرگ با تکنولوژی بالا و سبک برای نصب روی دیوار تبلیغات بیرونی و نمایش رویدادها
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
صفحه نمایش فوق نازک داخلی LED صفحه نمایش انعطاف پذیر شفاف صفحه نمایش LED
| نام محصول: | صفحه نمایش صفحه نمایش انعطاف پذیر |
|---|---|
| روشنایی تعادل سفید: | 3000cd/m² |
| ابعاد: | 4 میلی متر |
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
فیلم ال ای دی شفاف نازک و سبک P4، خود چسب، صفحه نمایش انعطاف پذیر ال ای دی برای دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency برای نمایشگر بزرگ داخلی
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8×8 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
صفحه نمایش انعطاف پذیر فیلم شفاف LED تمام رنگی برای فروشگاه های خرده فروشی سرپوشیده، فرودگاه ها، متروها، مراکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P20 سبک وزن هوشمند شفاف LED Drone Flying Screen برای رویدادهای بیرونی نمایشگاه تبلیغاتی نمایشگاه نمایشگاه هوایی
| قطعنامه: | وضوح بالا (بر اساس مدل متفاوت است) |
|---|---|
| ماندگاری: | مقاوم در برابر خش و مقاوم در برابر ضربه |
| Pixel Pitch: | 20 میلی متر |
صفحة 15 شاشة عرض طائرة بدون طيار LED فائقة الخفة عالية السطوع شاشة شبكية LED طائرة للإعلانات الجوية، فعاليات، عروض مسرحية، شاشة وسائط خارجية في السماء، تحكم واي فاي قابل للبرمجة، تركيب سهل
| اندازه ماژول: | 1000 * 1000 میلی متر، |
|---|---|
| برنامه: | دکوراسیون ساختمان |
| نوع باتری: | لیتیوم یون قابل شارژ |
P15 کنترل هوشمند IP68 LED Drone Screen قابل برنامه ریزی صفحه نمایش شفاف انعطاف پذیر برای نمایش کنسرت نشان دهنده پرچم لوگو عروسی و جشن تولد
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| اندازه ماژول: | 1000 * 1000 میلی متر، |
| نوع صفحه نمایش: | LED |
صفحه نمایش LED تمام رنگی داخلی P3.9 با روشنایی بالا، صفحه نمایش تبلیغاتی سه بعدی 5 ولت
| نام: | صفحه نمایش LED کامل رنگی داخلی |
|---|---|
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
| RGB: | 1R1G1B |

