Alle producten
zoekwoorden [ ultra thin led transparent screen ] overeenkomen 99 producten.
Ultraheldere 60% Transparantie Indoor LED Display Paneel 1800-2000cd Grille Scherm met Eenvoudige Installatie voor Boeiende Advertenties
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 1800-2000cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
P125 Hoge Kwaliteit Outdoor LED Mesh Scherm 30mm IP67 Waterdicht Commerciële Kwaliteit Voor Gebouwgevel
| Led-levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Gewicht: | 1,92 kg/㎡ |
| Specificatie: | Videomuur |
P3.91 LED-transparante hologramscherm flexibel ultra dun geavanceerde technologie voor dynamische schermen voor glazen ramen
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P2.6 RGB Hoge Transparantie LED Traliewerkscherm Binnen Commerciële Reclamevertoning voor Wereldbekerevenement
| Onderhoud: | Gemakkelijk schoon te maken |
|---|---|
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
| Weergavetype: | Geleid |
Full Color P10 Transparant LED Film Scherm Binnen Glas Reclame Display
| Installatiemethode: | Kleefmiddel |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
P25 Ultra dun transparant scherm DC12V IP68 288W voor sportevenementen
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
| Levensduur: | 100.000 uur |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Ultra-dun Design P8 led transparante film serine Hoogtransparante glazen wand Advertentie Display App Smart Control Interactieve digitale signage
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Pixelstijl: | P8 |
| Stroom: | 600 W/m2 |
P50 Flexibel LED Mesh Scherm Drone Display Ultralicht 0.8kg IP68 Buitenshows Led Vliegend Scherm Concertpodium Commercieel
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en UV-bestendig |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| schermtype: | LED |

