All Products
Keywords [ flexible transparent led film ] match 132 Products.
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 for Glass Windows Commercial Use
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesive Window Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 5000CD IP67 Transparent Flexible Film Screen , Glass Curtain Wall LED Display
| Keyword: | Transparent Flexible Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Color: | Full Color |
LED Transparent film Screen with Glass Window Video Playing Full Color Indoor Advertising Display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Indoor Glass Inner Mounted 8mm LED Transparent Film Screen Vivid Imaging Lightweight Soft Panel With Full One Year After-sales Warranty
| Operating Voltage: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Tube Chip Color: | RGB |
Flexible Ultra Transparent Film Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Window Led Advertising Video Display
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P3.91 Flexible LED Advertising Screen Holographic Transparent Film for Elevator for Shopping Led Display
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Flexible Ultra Transparent Film P10 Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Video Display
| Keyword: | Ultra Transparent Film |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED Chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Color: | Full Color |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |

