All Products
Keywords [ flexible transparent led film ] match 132 Products.
P6 LED Transparent Film Screen Ip67 Indoor Indoor Adhesive Flexible Led Crystal Screen Display
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
P4 Indoor Flexible LED Transparent Film Screen with PC Resin Material, IP67 Protection, and Customizable Sizes for Modern Displays
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P20 Roll Up Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen for Shopping Mall Retail Store
| Screen Type: | 2222 |
|---|---|
| Screensize: | 250*1000 |
| Weight: | 2 Kg |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W for Sports Stadium Events Holiday Celebrations Ceremonies
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Color Temperature: | Customizable |
| Life Span: | 100000hours |
Outdoor Flexible Lightweight SMD5050 P41.5 Flexible Led Pixel Mesh Screens for Outside Landscape
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG2001S-P41.5(RGB) |
P2.5 Holographic LED Screen Delivering Transparent and Floating 3D Images for Retail Advertising Exhibitions and Corporate Events
| Size: | 1200*250mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP45 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Power: | 288W |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Colors: | RGB |
Flexible 6mm Pixel LED Transparent Film Screen with IP65 Rating and Customizable Luminous Flux for Indoor Glass Side Use
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |

