Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 132 προϊόντα.
Π6 LED Διαφανής οθόνη ταινίας Ip67 εσωτερική εσωτερική κολλητική ευέλικτη οθόνη κρυστάλλων LED
| keyword: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Οθόνη LED Διαφανούς Φιλμ Εσωτερικού Χώρου P4 Εύκαμπτη με Υλικό Ρητίνης PC, Προστασία IP67 και Προσαρμόσιμα Μεγέθη για Σύγχρονες Οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
P20 Roll Up Διαφανής ολογραφική 3D ταινία διαφήμιση οθόνη γυαλί κολλήματα έξυπνη LED οθόνη εσωτερική οθόνη για εμπορικό κέντρο λιανικό εμπόριο
| τύπος οθόνης: | 2222 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 250*1000 |
| Βάρος: | 2 κιλά |
P25 Υπερ λεπτή διαφανής οθόνη DC12V IP68 288W για αθλητικά αγωνιστικά εκδηλώσεις εορταστικές γιορτές τελετές
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
Εξωτερικές Εύκαμπτες Ελαφριές Οθόνες Πλέγματος LED Pixel SMD5050 P41.5 για Εξωτερικό Τοπίο
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
P2.5 Ολογραφική οθόνη LED που παρέχει διαφανείς και πλωτές τρισδιάστατες εικόνες για διαφημιστικές εκθέσεις λιανικής και εταιρικές εκδηλώσεις
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P50 Ελαφρύ Drone Flying Led Screen LED Floating Display για εξωτερική πόλη Φωτιστική Έκθεση Εκδηλώσεις Product Launch Stage Performance Δημόσια διαφήμιση
| Εξουσία: | 288W |
|---|---|
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
| Χρωματιστά: | Rgb |
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED 6mm Pixel με βαθμολογία IP65 και προσαρμόσιμη φωτεινή ροή για εσωτερική χρήση με γυαλί
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |

