Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 132 προϊόντα.
Πλήρως χρωματική ευέλικτη διαφανής ταινία LED P8 240 mm × 1000 mm για εμπορική διαφήμιση
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Εσωτερικό μικρό |
RGBW P20 Ευέλικτη διαφανής οθόνη ταινίας LED για καταστήματα λιανικής πώλησης / εμπορικά κέντρα
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
RGBW P6 DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης LED για εμπορικό κέντρο
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P8 Εσωτερική, Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Φιλμ LED Υλικό PC Ρητίνης για Μοντέρνο Εμπορικό Κέντρο με 1 έτος εγγύηση
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Διαφανής οθόνη LED βίντεο με κόλλα P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Εύκαμπτη διαφανής οθόνη LED για γυάλινο τοίχο
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P10 Εξαιρετικά Λεπτό Ευέλικτο Διαφανές LED Φιλμ Τιμή Εξωτερικού Χώρου Αυτοκόλλητο Γυάλινο Παράθυρο LED Φιλμ Οθόνη Διαφανές Εργοστάσιο
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
P8 εσωτερική RGB πλήρες χρώμα DC5V ευέλικτη διαφανής οθόνη ταινίας LED εσωτερική διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής οθόνη LED |
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Εσωτερική οθόνη διαφάνειας ελικοπτέρου με φώτα LED P6 στο παράθυρο Ευέλικτη διαφάνεια οθόνης οθόνης οθόνης με φώτα LED
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 Υψηλής διαφάνειας Ελλειμματική εσωτερική ευέλικτη οθόνη LED με ταινία πλήρους χρώματος γυάλινη οθόνη οθόνης διαφάνειας LED με ταινία
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |

