Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 132 προϊόντα.
Ευέλικτη Διαφανής Ολογραφική 3D LED Μεμβράνη Οθόνη LED Γυαλί Αυτοκόλλητο Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Γυάλινο Παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Εξαιρετικά λεπτή P4 DC5V Αυτοκόλλητη οθόνη διαφήμισης για τοίχο γυάλινου παραθύρου
| Όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P5 2500cd Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED με φιλμ με εύκολη εγκατάσταση για παράθυρο καταστήματος
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P8 Ultra-thin 3mm οθόνη LED υψηλής διαφάνειας με >90% διαφάνεια για εσωτερικές μεγάλες οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Π8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Διαφανής οθόνη LED για εσωτερική μεγάλη οθόνη
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8x8mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Εύκαμπτη, εύκαμπτη, λεπτή οθόνη LED διαφανούς φιλμ για διαφήμιση εσωτερικών χώρων, οθόνη τοίχου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
Οθόνη LED εύκαμπτης διαφανούς μεμβράνης P6.25 με pixel pitch, 90% διαφάνεια και προστασία IP67 για σύγχρονα εμπορικά κέντρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
5mm Soft LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερικό γυαλί εγκατάσταση Διαφανής οπτική οθόνη 1 έτος εγγύηση για εμπορικό κέντρο παράθυρο καταστήματος προώθηση προϊόντων
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Πίνακας οθόνης διαφανούς ταινίας LED εσωτερικού χώρου P20 Διαφάνεια πλήρους χρώματος Ευέλικτο επιδέσιμο πάνελ οθόνης για οθόνες παραθύρων λιανικής πώλησης
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Οθόνη LED Γυαλιού Υψηλής Ευκρίνειας P4 Διαφανής για Εμπορική Σήμανση Βιτρίνας
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

