همه محصولات
کلید واژه ها [ flexible transparent led film ] مطابقت 132 محصولات.
لچکدار شفاف هولوگرافیک 3D فیلم LED LED صفحه نمایش شیشه چسبنده فوق العاده باریک LED برای پنجره شیشه ای
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
|---|---|
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
| انتقال: | 95% |
صفحه نمایش ال ای دی شفاف با روشنایی بالا، فوق العاده نازک، P4، DC5V، صفحه نمایش تبلیغاتی خود چسب برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P5 2500cd صفحه نمایش تبلیغاتی دیجیتال صفحه نمایش فیلم LED داخلی با نصب آسان پوست و چوب برای پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی شده |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency برای نمایشگر بزرگ داخلی
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8×8 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen برای صفحه نمایش بزرگ داخلی
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8×8 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED نازک و انعطاف پذیر برای صفحه نمایش دیواری تبلیغات داخلی
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| اندازه ماژول: | 240*1000mm |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen با شفافیت 90٪ و حفاظت IP67 برای مراکز خرید مدرن
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4×4 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
5mm نرم ال ای دی شفاف فیلم صفحه نمایش داخل شیشه نصب شفاف نمایش بصری 1 سال گارانتی برای فروشگاه فروشگاه فروشگاه فروشگاه پنجره تبلیغ محصول
| دمای ذخیره سازی: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
P20 صفحه نمایش شفاف فیلمی LED داخلی شفافیت کامل رنگی صفحه نمایش چسبنده انعطاف پذیر برای صفحه نمایش پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش شیشه ای شفاف LED P4 با وضوح بالا برای علامت گذاری پنجره های تجاری
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

