همه محصولات
کلید واژه ها [ flexible transparent led film ] مطابقت 132 محصولات.
آویزان نصب P6 شفاف صفحه نمایش LED 240mm × 1000mm با ماژول
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
|---|---|
| اندازه کابینه: | 240mm x 1000mm |
| مادی: | PET +RGB +PU |
تبلیغات داخلی صفحه نمایش انعطاف پذیر شفاف P6 فیلم صفحه نمایش LED
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| استفاده: | تبلیغات داخلی |
| پیکسل: | 6 میلی متر |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف فوق العاده باریک |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| پیکسل: | صفحه |
صفحه نمایش شفاف ال ای دی چپکدار P6 با وضوح بالا، فیلم صفحه نمایش شفاف ال ای دی فوق العاده باریک
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف فوق العاده باریک |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| پیکسل: | صفحه |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف فوق العاده باریک |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| پیکسل: | صفحه |
صفحه نمایش LED پنجره شیشه ای بسیار نازک و چسبنده
| نام: | صفحه نمایش LED پنجره شیشه ای |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ |
| OEM یا ODM: | بله |
صفحه نمایش LED فلمی شفاف و انعطاف پذیر P6 5 V Ultra-Thin Shopfront Transparent LED
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
P4 شفافیت بالا صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED سفارشی برای پنجره های شیشه ای فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
فیلم ال ای دی شفاف نازک و سبک P4، خود چسب، صفحه نمایش انعطاف پذیر ال ای دی برای دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
پنل P6 آویز تبلیغاتی روی پنجره های مراکز خرید
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |

