همه محصولات
کلید واژه ها [ flexible transparent led film ] مطابقت 132 محصولات.
چسب داخلی شفاف انعطاف پذیر LED فیلم صفحه نمایش کریستالی صفحه نمایش LED فیلم شفاف برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P6 داخلی چسب شفاف انعطاف پذیر فیلم LED کریستال صفحه نمایش صفحه نمایش شفاف فیلم LED برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED 6 میلی متری با رنگ کامل RGB و اندازه کابینت سفارشی برای تبلیغات تجاری
| رنگ ها: | RGB |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| OEM یا ODM: | بله |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف داخلی تمام رنگی P10 ضد آب IP67 انعطاف پذیر چسبنده بالا
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
فیلم نمایش LED شفاف انعطاف پذیر P6
| نام محصول: | صفحه شفاف LED |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف رنگی کامل P10 تبلیغاتی شیشه ای داخلی
| روش نصب: | چسب |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| نوع تامین کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
صفحه نمایش شفاف LED شیشه ای برای فروشگاه و معماری
| نام محصول: | 403 ممنوع |
|---|---|
| کد وضعیت: | 403 |
| توضیحات: | سرور درخواست را درک کرد ، اما از تحقق آن امتناع می ورزد. |
صفحه نمایش فیلم LED سه بعدی هولوگرافیک P3.91 شفاف و انعطاف پذیر با روشنایی بالا برای تبلیغات در پنجره شیشه ای
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |

