همه محصولات
کلید واژه ها [ flexible transparent led film ] مطابقت 133 محصولات.
صفحه نمایش فیلم شفاف LED با چسب کامل رنگ داخلی P10 برای نمایشگاه های پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده P6 نصب آسان OEM ODM تایید شده
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
P6 DC5V رنگ کامل Ultra Thin Lightweight LED Film Screen روشنایی بالا برای محیط های داخلی
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P5 DC5V رنگ کامل Ultra Thin Lightweight LED Film Screen روشنایی بالا برای محیط های داخلی
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
قیمت کارخانه P5 صفحه نمایش تبلیغاتی خود چسبنده Ultra-thin Transparent LED Screen
| نام محصول: | صفحه شفاف انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| دستگاه های LED: | we2121rgb-ic |
P6 فیلمی شفاف شیشه ای LED صفحه نمایش انعطاف پذیر برای خرده فروشی و دفاتر پیشرفته
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
صفحه نمایش LED شفاف P6 برای دفتر و خرده فروشی - راه حل نمایشگر فیلم شفاف انعطاف پذیر
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش فیلمی شفاف لچکدار LED Full Color P8 شفاف LED Display Film
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window فروشگاه خرده فروشی مرکز خرید تبلیغات روشنایی بالا نشانه های دیجیتال
| ولتاژ کاری: | 5 ولت |
|---|---|
| اندازه: | 250mm*1000mm |
| پروژه: | جلو و عقب |

