All Products
Keywords [ flexible transparent led film ] match 137 Products.
P10 Indoor Full Color Adhesive Flexible LED Transparent Film Screen for retail windows exhibitions
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P6 Adhesive Transparent LED Display Film Easy Installation OEM ODM Approved
| Name: | Adhesive Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Factory Price P5 Self-Adhesive Advertising Display Ultra-Thin Transparent LED Screen Display
| Product Name: | LED Flexible Transparent Screen |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~60℃ |
| Led Devices: | WE2121RGB-IC |
P6 Transparent LED Glass Display Film Flexible Screen for High-End Retail & Offices
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Transparent LED Screen P6 for Office & Retail – Flexible Transparent Film Display Solution
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
P6 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |

