All Products
Keywords [ flexible transparent led film ] match 137 Products.
Ultra-Thin Indoor LED Flexible Screen Transparent Screen LED Cuttable Display
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transform Your Store Window Into a Digital Billboard
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
Indoor Vstar P20 Strips Flexible Self Adhesive Holographic Invisible Transparent Led Reefilm Display Screen
| Storage Temperature: | -40℃~80℃ |
|---|---|
| Power: | 600W/m2 |
| Module Device: | WE2121RGB-IC |
P3.91 Flexible LED Holographic Screen with 3.91mm Pixel Pitch IP45 Protection and 85% Transparency for Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P6 High Brightness Full Color LED Transparent Film Screen For Shop Window
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Screen Size: | 240*960mm |
| Luminous Flux: | Customizable |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P7.82 Holographic LED Transparent Film Screen on Glass RGB Flexible Transparent Adhesive LED Poster Digital Agency Supplier
| Format: | 4:3 |
|---|---|
| Filmtransmittance: | Up To 95% |
| Brightness: | 4500cd |
See-Through P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideal for Mall Office Window Advertising
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P25 LED Drone Flying Screen Transparent Rechargeable Film Display for High-Impact Concert & Festival Shows
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

