All Products
Keywords [ flexible transparent led film ] match 137 Products.
Full Color Flexible Transparent LED Film P8 240mm×1000mm For Commercial Advertisement Display
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Indoor Small |
RGBW P20 Flexible Transparent LED Film Screen For Retail Store / Shopping Mall
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
RGBW P6 DC5V Flexible Transparent LED Film Display Screen For Shopping Mall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P8 Indoor Flexible Transparent LED Film Screen PC Resin Material For Modern Shopping Center With 1 Year Warranty
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Adhesive Transparent Led Video Screen P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Flexible Transparent Led Film Display for Glass Wall
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P10 Ultra Thin Flexible Transparent LED Film Price Outdoor Adhesive Glass Window LED Film Screen Transparent Factory
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexible Transparent LED Film Screen Indoor Transparent Film LED Display Screen
| Operating Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
| Screentype: | Transparent LED Display |
P6 Adhesive Transparent LED Film Display , Super Slim LED Film Screen
| Name: | Adhesive Transparent LED Film |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
Indoor P6 Transparent Led Film Display on Window Flexible Transparent Video Wall Soft Film Transparent Led Display Screen
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P6 High Transparency Adhesive Indoor Flexible Film Led Screen Full Color Glass Window Transparent Led Film Display Screen
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |

