همه محصولات
کلید واژه ها [ flexible transparent led film ] مطابقت 132 محصولات.
فیلم LED شفاف انعطاف پذیر تمام رنگی P8 240mm×1000mm برای نمایش تبلیغات تجاری
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
| استفاده: | داخلی |
RGBW P20 انعطاف پذیر شفاف صفحه نمایش فیلم LED برای فروشگاه خرده فروشی / مرکز خرید
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش فیلم LED انعطاف پذیر شفاف RGBW P6 DC5V برای مرکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر داخلی P8 مواد رزین PC برای مرکز خرید مدرن با 1 سال گارانتی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش ویدئویی آلیزوی شفاف LED P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر شفاف LED برای دیوار شیشه ای
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
قیمت فیلم LED شفاف و انعطاف پذیر P10 فوق العاده نازک، صفحه نمایش فیلم LED پنجره شیشه ای چسبنده در فضای باز، کارخانه شفاف
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف فوق العاده باریک |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| پیکسل: | صفحه |
P8 RGB داخلی رنگ کامل DC5V انعطاف پذیر شفاف فیلم LED صفحه نمایش شفاف فیلم LED صفحه نمایش
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
|---|---|
| مدل محصول: | XH-JHP-P8 |
| نوع عکس: | صفحه نمایش LED شفاف |
P6 صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی چسبنده، صفحه نمایش فیلمی فوق العاده باریک ال ای دی
| نام: | فیلم LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ |
| OEM یا ODM: | بله |
نمایشگر فیلم LED شفاف P6 داخلی روی پنجره، دیوار ویدیویی انعطاف پذیر شفاف، صفحه نمایش LED فیلم نرم شفاف
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P6 شفافیت بالا چسبنده در فضای داخلی انعطاف پذیر فیلم LED صفحه نمایش کامل رنگ شیشه پنجره شفاف LED فیلم صفحه نمایش
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |

