Alle producten
zoekwoorden [ flexible transparent led film ] overeenkomen 132 producten.
Full Color Flexibele Transparante LED Film P8 240mm×1000mm Voor Commerciële Reclame Display
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Gebruik: | Binnen klein |
RGBW P20 Flexibele Transparante LED Filmscherm Voor Winkel / Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
RGBW P6 DC5V Flexibel Transparant LED Film Display Scherm Voor Winkelcentrum
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P8 Van het binnen Flexibele Transparante LEIDENE het Harsmateriaal van PC Filmscherm voor Modern Winkelcentrum met 1 Jaar Garantie
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Adhesief transparante led-video-scherm P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Flexibel transparant led-filmbeeldscherm voor glaswand
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P10 Ultra Dunne Flexibele Transparante LED Film Prijs Outdoor Zelfklevende Glazen Raam LED Filmscherm Transparante Fabriek
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexibel Transparant LED Filmscherm Indoor Transparant Film LED Display Scherm
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Productmodel: | XH-JHP-P8 |
| Schermtype: | Transparant LED-display |
P6 Kleefmiddel Transparent LED Film Display, Super Slim LED Film Screen
| Naam: | Kleefstof transparante LED-film |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Indoor P6 Transparante Led Film Display op Raam Flexibele Transparante Video Wall Zachte Film Transparant Led Display Scherm
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Zeer Transparante Zelfklevende Flexibele LED-Scherm voor Binnen, Full Color Transparant LED-Filmscherm voor Glasvensters
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |

