Alle producten
zoekwoorden [ flexible transparent led film ] overeenkomen 133 producten.
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Winkelreklame
| Naam: | LED -filmweergave |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P8 |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display Voor glazen muur
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
Home LED transparant filmscherm P8 RGB Full Color DC5V
| LED -apparaat: | 1314RGB |
|---|---|
| Grijstinten: | 16 bit |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Ultradunne P6 LED transparante filmscherm energie transparante LED-displayfilm voor commerciële reclame
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Flexibel P2.5 12V Zelfklevend LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 1200X250mm |
| Pixeldichtheid: | 160000dots/㎡ |
Flexibel P10 SMD2222 12V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Hoge Transparantie P6 Plakkerige Flexibele LED Kristal Film Scherm Onzichtbare Reclame Transparante LED Digitale Signage Displays
| Kastgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Transparantie: | Tot 80% |
| Levensduur: | ≥100.000 uur |
P6 Hoge transparantie Hoge helderheid Laag vermogen Indoor LED Film Screen Winkelcentrum Venster Reclame scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |

