Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flexible transparent led film ] dopasowanie 132 produkty.
Elastyczny ekran LED P8 do wyświetlania reklam na szklanych witrynach sklepowych
| Nazwa: | Wyświetlacz filmu LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P8 |
Naklejka na szklaną folię Led Kryty, elastyczny ekran, pełnokolorowe okno, przezroczysty wyświetlacz LED do szklanej ściany
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
P7.82 Ekran LED Ekran holograficzny Ekran przezroczysty Elastyczny Wysokiej Jasności Ekran filmowy LED Ekran na szybę Okno handlowe Centrum handlowe Wyświetlacz reklamowy Ekran łatwa instalacja Inteligentna kontrola Efekt wizualny HD
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 pikseli |
| system sterowania: | Początek Nowej |
Domowy ekran z przezroczystej folii LED P8 RGB w pełnym kolorze DC5V
| Urządzenie LED: | 1314RGB |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Waga: | 4 kg/m² |
Ultracienka przezroczysta folia LED P6, przezroczysta energetycznie folia wyświetlaczy LED do reklamy komercyjnej
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Elastyczny P2.5 12V Klejany ekran LED Film Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 1200 x 250 mm |
| Gęstość pikseli: | 160000dots/㎡ |
Elastyczny ekran P10 SMD2222 12V LED Film Display z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Wysoka przejrzystość P6 Klejki Flexible LED Crystal Film Screen Niewidzialna reklama Przejrzystość LED Digital Signage Displays
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Przezroczystość: | Do 80% |
| Długość życia: | ≥100 000 godzin |
P6 Wysoka przejrzystość Wysoka jasność Niska moc Ekran filmowy LED w pomieszczeniach wnętrza
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |

